„Kaspersky Lab“ plečia veiklą ir atidaro Tyrimų ir plėtros biurą Airijoje

Kibernetinio saugumo bendrovė investuoja penkis milijonus JAV dolerių į pirmąjį Tyrimų ir plėtros centrą Europoje.

Pasaulinė kibernetinio saugumo bendrovė „Kaspersky Lab“ pranešė atidaranti savo pirmąjį mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) centrą Europoje – Dubline (Airija). Vieta pasirinkta atsižvelgiant į didėjančią Dublino, kaip pagrindinio Europos technologijų centro, suteikiančio prieigą prie aukštos kvalifikacijos IT talentų ir tvirto novatoriškų technologijų įmonių tinklo, reputaciją.

Iš pradžių investavusi apie penkis milijonus JAV dolerių, „Kaspersky Lab“ planuoja per artimiausius trejus metus Dubline sukurti 50 darbo vietų.

Naujasis biuras didžiausią dėmesį skirs duomenų analizei ir verslo sprendimų įmonėms siūlomoms mokymosi technologijoms. Komanda bus atsakinga už pagrindinių naujų „Kaspersky Lab“ sprendimų, skirtų tiksliniams išpuoliams nustatyti ir tirti, dalių kūrimą.

Keitas Votersas (Keith Waters) paskirtas vyriausiuoju inžinerijų plėtros komandos Airijoje vadovu. Jis yra baigęs Dublino universiteto koledžą ir įgijęs kompiuterinių mokslų laipsnį, turi daugiau kaip 15 metų patirtį kuriant duomenų analizės produktus ir teikiant sprendimus viso pasaulio klientams.

Nikita Švetcovas, „Kaspersky Lab“ vyriausiasis technologijų ekspertas, sakė: „Kuriant bendrovės pirmąjį tyrimų ir plėtros biurą Europoje, Dublinas pasirinktas neatsitiktinai. Mes atsižvelgėme į ten gyvenančius technologijų talentus ir, žinoma, patrauklias miesto sąlygas. Įmonės buveinė Dubline – tai mums puiki galimybė plėsti bendradarbiavimą su kitomis tarptautinėmis IT bendrovėmis, ypač kai miestas tampa žinomas kaip Silicio slėnis Europoje. Norėtume padėkoti Airijos tarptautinei plėtros asociacijai už didelę paramą atidarant biurą.“

Savo pranešime Airijos ministras pirmininkas Endas Kenis (Enda Kenny) teigė: „Kaspersky Lab“ sprendimas įkurti svarbiausią jų veiklos padalinį Airijoje rodo pasitikėjimą mūsų talentingais darbuotojais, mūsų ekonomika ir verslo aplinka. Sukurtos 50 aukštos kvalifikacijos darbo vietų teiks pasaulinio lygio XXI amžiaus produktą iš Dublino. Tai taip pat patvirtina, kad Airija yra kibernetinio saugumo mokslinių tyrimų židinys ir signalas kitoms bendrovėms, ieškančioms kvalifikuotų programuotojų ir duomenų ekspertų. Šioje srityje reikalingų įgūdžių mastai ir apimtis yra pripažinti Vyriausybės, ir naujoji Švietimo ir įgūdžių strategija bus skirta užtikrinti, kad IT ir skaitmeniniai įgūdžiai būtų vieni svarbiausių visuose švietimo sistemos lygmenyse.“

Airijos tarptautinės plėtros asociacijos vadovas Martinas Šanahanas (Martin Shanahan) sakė: „Airija yra viena iš svarbiausių vietų įmonėms, kovojančioms su elektroniniais nusikaltimais. Penkios geriausios pasaulyje šio sektoriaus saugumo programinės įrangos bendrovės dabar įsikūrusios mūsų šalyje. Čia tvyranti bendradarbiavimo kultūra tarp pramonės lyderių ir mokslinių tyrimų centrų padeda Airijai plėstis kaip pasaulinio lygio kibernetinio saugumo patirties ir inovacijų centrui. Atidarytas „Kaspersky Lab“ padalinys sustiprins Airijos verslo ryšius ir padės pritraukti dar daugiau Rusijos bendrovių investicijų. Norėčiau Eugenijui Kaspersky ir „Kaspersky Lab“ palinkėti visokeriopos sėkmės ir patvirtinu, kad mes ir toliau teiksime nuolatinę paramą.“

„Kaspersky Lab“ kuria visus stambių organizacijų poreikius atitinkančius IT saugumo sprendimus, kurie apsaugo nuo kibernetinių grėsmių, aptinka sudėtingiausius išpuolius, reaguoja į saugumo incidentus ir prognozuoja grėsmių tendencijų raidą. Judėdama pirmyn, bendrovė ir toliau stiprina savo produktus, padeda išvengti sudėtingų grėsmių, siūlydama saugumo patirtį, technologijas ir paslaugas. Siekdama įgyvendinti šiuos planus, „Kaspersky Lab“ didina darbuotojų skaičių – 2016 m. ji sukūrė apie 400 papildomų darbo vietų visame pasaulyje, dauguma iš jų – tyrimo ir plėtros srityje.

 

Apie „Kaspersky Lab“

„Kaspersky Lab“ – pasaulinė kibernetinio saugumo bendrovė, įkurta 1997 m. Bendrovės sukauptos žinios apie grėsmes ir saugumą nuolat paverčiamos saugumo sprendimais ir paslaugomis, siekiant apsaugoti viso pasaulio ypatingos svarbos verslo infrastruktūras, vyriausybes ir naudotojus. Didelį bendrovės saugumo portfelį sudaro pirmaujanti „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistema ir daugybė specializuotų apsaugos sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis skaitmeninėmis grėsmėmis. Daugiau nei 400 mln. naudotojų ir 270 tūkst. verslo klientų apsaugomi „Kaspersky Lab“ technologijų.


Rugsėjo 12, 2016