Parduotuvė

Kaspersky Total Security NAUJA VERSIJA!
Mūsų našiausias ir perkamiausias apsaugos priemonių paketas Šeimyninė kelių įrenginių apsauga nuo virusų ir išpirkos reikalaujančių duomenis užšifruojančių programų, interne...Kaspersky Internet Security NAUJA VERSIJA!
Kuo beužsiimtumėte darbe ar namuose – išlikite saugūs! Kad ir kokia veikla internete beužsiimtumėte naudodami „Windows“ ar „Mac“ kompiuterį, ar „Android“ įrenginius – mūsų p...Kaspersky Security Cloud Family NAUJIENA!
„Kaspersky Security Cloud Family“ – saugus ir patogus sprendimas, geriausios programas ir funkcijas vienoje paskyroje . Visų galimų problemų sprendimai, įskaitant antivi...Kaspersky Security Cloud Personale NAUJIENA!
„Kaspersky Security Cloud Personale“ – saugus ir patogus sprendimas, geriausios programas ir funkcijas vienoje paskyroje . Visų galimų problemų sprendimai, įskaitant ant...Kaspersky Anti-Virus NAUJA VERSIJA!
Mūsų geriausia antivirusinė programa, skirta jūsų „Windows“ kompiuteriui Blokuoja naujausius virusus, išpirkos reikalaujančias, šnipinėjimo ir duomenis užšifruojančias progr...Kaspersky Security skirta Mac OS
Kaspersky Internet Security for Mac OS sprendimas specialiai sukurtas Mac vartotojams, kuriems reikalinga patikima ir patogi apsauga. Apsauga nuo visų tipų grė...Kaspersky Internet Security skirta "Android"
Kaspersky Internet Security for Android (antivirusinė programa telefonui) ir planšetinių kompiuterių veikiančių Android OS apsaugai, kuris optimizuotai veikia betkuriame įrengin...Kaspersky Safe Kids
Kaspersky Safe Kids yra sprendimas kuris apsaugo jūsų vaiką nuo pavojų ir kontroliuoja jo aktyvumą internete. Vaiko apsauga nuo internetinių pavojų Naršymo interne...