„Kaspersky“ pradeda bendradarbiauti su „SolarWinds“ – administruojamų paslaugų teikėjams (APT) padės suteikti savo klientams automatizuotą kibernetinę apsaugą.

„Kaspersky“ pradeda bendradarbiauti su „SolarWinds“ – administruojamų paslaugų teikėjams (APT) padės suteikti savo klientams automatizuotą kibernetinę apsaugą.

Pradėjusi bendradarbiauti su „SolarWinds N-central“ šių metų pradžioje, „Kaspersky“ integravo savo kibernetinio saugumo sprendimus su „SolarWinds“ nuotolinio stebėjimo ir valdymo (NSV) platforma. Tai  padeda paslaugų teikėjams (APT) palaikyti sklandų darbą ir palengvina procedūrų vykdymą.

Dabar APT gali diegti ir valdyti galutiniams taškams skirtus „Kaspersky“ produktus visiems savo klientams per vieną „SolarWinds“ valdymo pultą – tiek pačiose patalpose, tiek naudojant „Programinio aprūpinimo kaip paslaugos“ modelį, automatizuojant kasdienių procedūrų užduotis, tokias kaip saugos stebėjimas ir antivirusinių (AV) duomenų bazių atnaujinimai.

 

Įmonės, siekdamos apsaugoti savo duomenis, sutaupyti pinigų ir sumažinti vidinių išteklių poreikį, tikisi aukšto kibernetinio saugumo, todėl pasikliauja APT. Didėjant  APT klientų skaičiui ir siekiant patenkinti augančią paklausą, kasdienis kibernetinio saugumo poreikių valdymas reikalauja vis daugiau pastangų. NSV platformos leidžia APT nuotoliniu būdu aktyviai valdyti klientų IT infrastruktūrą, siekiant išvengti problemų ir, esant poreikiui, greičiau reaguoti APT vykdant sutartis dėl paslaugų teikimo lygio. Vienas stebėjimo ir valdymo pultas suteikia galimybę administratoriams automatizuoti kasdienių procedūrų užduotis, t. y. APT gali geriau išnaudoti kibernetinio saugumo išteklius ir skirti darbuotojams kitus svarbius darbus, pavyzdžiui, prijungti naujus klientus.

 

„Kaspersky“ ir „SolarWinds“ bendradarbiavimas leis APT panaudoti geriausius „Kaspersky“ produktus ir gauti naudą automatizuojant įvairias kibernetinio saugumo užduotis – apsaugotų įrenginių stebėjimą, atnaujinimų paiešką antivirusinėje duomenų bazėje ir nuotolinį saugos sprendimų diegimą naujuose galiniuose taškuose. Ir visa tai per NSV platformą!

 

„SolarWinds“ APT NSV platformų integravimas su mūsų partneriu „Kaspersky“ suteiks bendriems įmonių APT klientams dar daugiau galimybių apsaugoti savo ir klientų sistemas“, – teigia Marco Muto, „SolarWinds MSP“ verslo plėtros direktorius. „SolarWinds“ technologijų aljanso partnerių programa pagerina mūsų galimybes greičiau pateikti trečiųjų šalių sprendimus, kurių reikia, kad APT būtų efektyvūs ir sėkmingi, ir ši programa yra puikus to pavyzdys“.

 

Pasak Paul Colwell, „OGL“ technikos direktoriaus, be integracijos ir automatizavimo daugeliui klientų būti patikimais paslaugų teikėjais gali būti sunku. Kad galėtų suteikti geriausias paslaugas, bendrovė visapusiškai išnaudoja „SolarWinds“ NSV ir „Kaspersky“ apsaugos sprendimus. Sujungus šias sistemas jos veikia kaip bendras sprendimas ir tai padeda taupyti technikų laiką – bendrovei jokių papildomų procesų kurti nebereikia.

 

„APT savo klientams turi gebėti suteikti kibernetinio saugumo paslaugas. Šiam tikslui pasiekti reikia galingo apsaugos sprendimo, lengvai pristatomo ir valdomo keliems klientams. „Kaspersky“ būtent tai ir siūlo integruodamas savo galinių taškų apsaugos produktus su „SolarWinds“ APT NSV platforma“, – teigė Casper Teijema, „Kaspersky“ pasaulinių partnerių vadovas.

 


Vasario 5, 2020