BDAR

Kitų alternatyvų nėra

Artėja diena, kai įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (toliau – BDAR), kuris, nepriklausomai nuo Jūsų vykdomos veiklos srities (žmogiškieji ištekliai, rinkodara, teisė, informacijos saugumas ar IT), paveiks Jus ir Jūsų darbą. Jei tvarkote, laikote ar naudojate asmeninius duomenis (darbuotojų duomenis, informaciją apie esamus ar būsimus klientus), BDAR į Jūsų veiklą įneš pokyčių, kurių sėkmingas įgyvendinimas priklausys nuo Jūsų pačių.

 

Visi atliekame tam tikrą vaidmenį

Nors didžioji darbo dalis, ruošiantis BDAR įsigaliojimui, teks Jūsų įmonėje dirbantiems teisės, informacinio saugumo ir IT specialistams, reglamentas iš esmės pakeis tai, kaip bendrovės (ir jų darbuotojai) tvarko asmens duomenis. Būtent dėl šios priežasties „Kaspersky Lab“ atstovai mano, jog mums visiems reikės pasistengti, siekiant užtikrinti, kad mus darbinančios organizacijos viską atliktų greičiau nei numatytas terminas – 2018 m. gegužės 25 d.

 

Galime Jums padėti įvykdyti šią užduotį!

Jūsų asmeninis konsultantas „Kaspersky Lab“ pasirengęs Jums parengti būtinų veiksmų planą, padėsiantį užtikrinti puikią Jūsų komandos „formą“ ir pasirengimą vykdyti BDAR reikalavimus.Duomenų parengimas pagal BDAR reikalavimus

Parengėme Jums trumpą animuotą vaizdo medžiagą, kurioje apžvelgiami BDAR elementai ir naujojo reglamento reikšmė Jūsų įmonės darbuotojams bei jų vykdomoms pareigoms.Kaip išlaikyti pasirengimą ir laikytis visų BDAR reikalavimų

Išsamesnę informaciją apie BDAR ir jo įtaką konkrečioms Jūsų įmonės funkcijoms rasite mūsų Baltojoje knygoje, kurią nemokamai atsiųsti galite čia.

IŠSAMIAUThe Journey To Compliance

Click for an overview of some of the key changes that are coming.

IŠSAMIAU