„Kaspersky“ atidarys pirmąjį Skaidrumo centrą Azijos ir Ramiojo vandenyno regione

Trečiasis bendrovės kodų peržiūros centras bus atidarytas „CyberSecurity Malaysia“ biure, kuris yra įsikūręs Cyberjaya mieste

Siekdami sustiprinti pasitikėjimą kibernetinio saugumo pramone, „Kaspersky“ praneša, kad atidaro savo pirmąjį Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių Skaidrumo centrą, kurį priims „CyberSecurity Malaysia“ – Malaizijos nacionalinė kibernetinio saugumo specialistų agentūra. Trečioji bendrovės kodų peržiūros įstaiga bus įsikūrusi „Menara Cyber Axis“, Cyberjaya mieste, kartu su pagrindinėmis kibernetinėmis šalies agentūromis.

Skaidrumo centras Malaizijoje, kaip ir Ciuriche bei Madride esantys centrai, suteiks galimybę bendrovės partneriams ir suinteresuotiesiems asmenims patikrinti „Kaspersky“ produktų pirminį kodą. Naujasis centras taip pat veiks kaip informacinis centras, kuriame svečiai galės sužinoti daugiau apie „Kaspersky“ inžinerijos ir duomenų apdorojimo praktikas.

Vyriausybinės reguliavimo institucijos ir „Kaspersky“ verslo klientai gali paprašyti peržiūrėti bendrovės sprendimus ir paslaugas, įskaitant grėsmių analizę, saugią peržiūrą ir programų saugumo bandymo procesą. Jie taip pat gali patikrinti svarbiausius namų vartotojams ir įmonėms skirtus „Kaspersky“ sprendimus: „Kaspersky Internet Security“ (KIS); „Kaspersky Endpoint Security“ (KES) ir „Kaspersky Security Center“ (KSC), kurie yra pagrindinė įmonės verslo produktų dalis.

Be to, suinteresuotosios šalys gali peržiūrėti visas „Kaspersky“ versijas ir AV duomenų bazių atnaujinimus bei informaciją, kurią apdoroja pati įmonė, pavyzdžiui, duomenų srautus iš „Kaspersky“ produktų, kurie siunčiami į „debesų“ kompiuterijos pagrindu veikiantį „Kaspersky“ saugumo tinklą (KSN). Patekti į Skaidrumo centrą galima tik pateikus prašymą. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Kaspersky“ Skaidrumo centrai, rasite šioje svetainėje.

Komentuodamas atidarymą, „Kaspersky“ generalinis direktorius Eugenijus Kaspersky sakė: „Smagu būti Kvala Lumpūre, Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono širdyje, ir pranešti apie mūsų trečiojo Skaidrumo centro atidarymą. Čia mes ketiname parodyti savo klientams ir vyriausybės suinteresuotosioms šalims, kad mūsų produktai yra 100 proc. patikimi ir užtikrina aukščiausią kibernetinio saugumo apsaugą. Šis atidarymas taip pat įrodo, kad veikla, kurią planavome pagal mūsų novatorišką Pasaulinę skaidrumo iniciatyvą, vyksta pagal planą.

„Džiaugiamės atvėrę šio skaitmeninio centro duris, kad vartotojai mūsų regione galėtų naudotis „Kaspersky“ kibernetinio saugumo paslaugomis ir technologinėmis galimybėmis. Šis objektas, kaip kibernetinio saugumo pramonės paradigmos poslinkis, įsikurs kibernetinio saugumo centre Cyberjaya. Ir visą tai malonaus „CyberSecurity Malaysia“ bendradarbiavimo dėka. Esame dėkingi už jų pasitikėjimą ir atsidavimą, nes šis trečiosios šalies pripažinimas įrodo, kad privačios įmonės ir valstybinės agentūros gali suburti bendrą komandą, kuri vartotojams sukurtų dar geresnę apsaugą nuo kibernetinių grėsmių“, – situaciją komentavo Stephan Neumeie, „Kaspersky“ Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono vykdomasis direktorius.

Naujasis centras atidaromas įgyvendinant bendrovės Pasaulinę skaidrumo iniciatyvą. Tai „Kaspersky“ idėja, kurios tikslas – patenkinti didėjantį partnerių ir vyriausybės suinteresuotųjų šalių poreikį gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia įmonės produktai ir technologijos. Pirmiesiems lankytojams centras bus atidarytas kitų metų pradžioje.

O tuo tarpu Dato' Dr. Amirudin Abdul Wahab, „CyberSecurity Malaysia“ generalinis direktorius, sakė: „Šiais metais „Kaspersky“ persikels į naują pastatą Cyberjaya mieste. Mes džiaugiamės galėdami priimti pirmąjį „Kaspersky“ skaidrumo centrą Azijos šalyse. Kadangi Malaizijoje ir toliau vystosi kibernetinės grėsmės, mes manome, kad privačioms įmonėms ir vyriausybinėms agentūroms yra labai svarbu sukurti abipusį pasitikėjimą ir bendradarbiavimą.“

„Kaspersky“ pasiryžimas atverti duris bei noras praplėsti duomenų tvarkymo procesus rodo, kad jie neturi ko slėpti. Jie, kaip trečiosios šalies subjektas, taip pat pasidalins savo įžvalgomis ir interesais, kad kibernetinio saugumo pramonė taptų geresnė. Mes labai tikimės, kad mūsų partnerystė bus pavyzdys kitoms vyriausybėms ir privatiems subjektas, vykdantiems teisingumą ir skaidrumą mūsų piliečių bei kibernetinio saugumo pramonės labui“, – pridūrė Dato' Dr. Amirudin.

Nuo to laiko, kai 2017 m. spalio mėn. bendrovė paskelbė „Kaspersky“ pasaulinę skaidrumo iniciatyvą, buvo įvykdyta daug tikslų. Bendrovė:

• Pradėjo Europos vartotojų duomenų saugojimo ir tvarkymo infrastruktūros perkėlimą iš Rusijos į Šveicariją, kuris bus pilnai užbaigtas 2019 m. pabaigoje.
• Europoje atidarė du Skaidrumo centrus – Ciuriche (2018 m. lapkričio mėn.) ir Madride (2019 m. birželio mėn.). Ispanijos centras taip pat veikia kaip informacinis centras.
• Sėkmingai užbaigė „Service Organization Control“ paslaugų kontrolės (SOC 2) 1-o tipo auditą. Galutinė ataskaita, kurią pateikė viena iš Didžiojo ketverto (angl. Big Four) įmonių, patvirtina, kad grėsmių aptikimui skirtų „Kaspersky“ duomenų bazių (AV duomenų bazės) kūrimas ir paleidimas yra apsaugotas nuo neleistinų pakeitimų, naudojant stiprią saugumo kontrolę. Norėdami sužinoti daugiau ir paprašyti „Kaspersky SOC 2“ 1-o tipo ataskaitos, apsilankykite svetainėje.
• Ir toliau vystė savo „Bug Bounty“ programą. Nuo paskelbimo apie programos išplėtimą bendrovė išsprendė daugiau nei 66 klaidas, apie kurias pranešė saugumo tyrėjai, ir suteikė premijų už beveik 45,000 JAV dolerių. Bendrovė taip pat palaiko „Disclose.io“ sistemą, kuri suteikia saugų prieglobstį pažeidžiamumų tyrėjams, kurie nerimauja, kad jų atradimai turės neigiamų teisinių pasekmių.

Daugiau apie „Kaspersky“ skaidrumo principus ir Pasaulinę skaidrumo iniciatyvą skaitykite: www.kaspersky.com/about/transparency

Apie „Kaspersky“ „Kaspersky“ – 1997 m. įkurta tarptautinė kibernetinio saugumo bendrovė. „Kaspersky“ sukauptos žinios ir patirtis sudaro apsaugos sprendimų ir paslaugų, užtikrinančių viso pasaulio verslo, ypatingos svarbos infrastruktūros, vyriausybės ir naudotojų saugumą, pagrindą. Didelį „Kaspersky“ bendrovės portfelį sudaro pažangiausi įrenginių apsaugai skirti produktai ir daugybė specializuotų apsaugos sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis ir nuolat evoliucionuojančiomis kibernetinėmis grėsmėmis. „Kaspersky“ technologijos saugo daugiau nei 400 mln. vartotojų ir 270 tūkst. verslo klientų. Norėdama sužinoti daugiau skaitykite www.kaspersky.com tinklaraštį.

Apie „CyberSecurity Malaysia“

„CyberSecurity Malaysia“ – nacionalinė kibernetinio saugumo specialistų agentūra, priklausanti Malaizijos ryšių ir daugialypės terpės ministerijai (KKMM). „CyberSecurity Malaysia“ yra įsipareigojusi teikti platų kibernetinio saugumo inovacijomis grindžiamų paslaugų asortimentą bei programas ir iniciatyvas, kurios padėtų sumažinti skaitmeninių sistemų pažeidžiamumą ir sustiprintų Malaizijos pasitikėjimą savo kibernetine erdve. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.cybersecurity.my. Taip pat galite susisiekti elektroniniu paštu: info@cybersecurity.my. Daugiau sužinosite www.facebook.com/CyberSecurityMalaysia ir www.twitter.com/cybersecuritymy.


Rugpjūčio 19, 2019