Reinis Nitišs tapo Kaspersky ambasadoriumi Baltijos šalyse

Kibernetinio saugumo bendrovė Kaspersky pranešė, kad pradėjo bendradarbiauti su Reinis Nitišs – Latvijos lenktynininku, kuris turi du FIA Europos ralio-kroso čempionato titulus ir yra žinomas dėl savo greičio bei talento. Šiais metais Reinis tapo Kaspersky ambasadoriumi Baltijos šalyse.

Kadangi Kaspersky turi bendrą aistrą įgūdžiams ir rezultatyvumui, todėl palaiko perspektyvius sporto talentus, ypač automobilių pramonėje. Bendrovė jau kurį laiką bendradarbiauja su Ferrari ir padeda tobulėti vietos talentams. Reinis Nitišs, kuris demonstruoja tarptautinį lygį ir jau įrodė, kad yra talentingas automobilių kroso lenktynininkas iš Latvijos, 2020 m. tapo kompanijos ambasadoriumi.

Reinis Nitišs beveik visą pastarąjį dešimtmetį varžėsi įvairiuose ralio-kroso čempionatuose, kur yra iškovojęs du FIA Europos čempiono titulus (2013 m. „Super1600“ klasėje; 2018 m. „Supercar“ klasėje) ir net aštuonis kartus lipo ant FIA Pasaulio ralio-kroso čempionų pakylos. 2014 m. Nitišs užėmė trečiąją vietą bendroje sezono įskaitoje ir vis dar turi jauniausio FIA Pasaulio ralio-kroso čempionato etapo nugalėtojo statusą. Nuo 2020 m. Reinis Nitišs daugiausia dėmesio skiria naujiems iššūkiams ir žengia į etapinio ralio sceną, kur sieks naujų aukštumų.

„Reinis yra įkvepiantis Latvijos ir pasaulio automobilių sporto atletas. Jis pasižymi jaunatviška dvasia, atkaklumu, darbštumu ir drąsa. Tai yra savybės, kurios ypač artimos „Kaspersky“, nes būtent jos atspindi įmonės vertybes. Mes džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu ir palaikysime šį talentingą sportininką. Dabar su dar didesniu entuziazmu stebėsime jo pažangą ir lauksime šio sezono rezultatų“, – teigė Andis Steinmanis, Kaspersky vadovas Baltijos šalims

Reinis Nitišs, komentuodamas naują bendradarbiavimą su Kaspersky, sakė: „Man malonu bendradarbiauti su „Kaspersky“ – lyderiaujančia tarptautine kibernetinio saugumo bendrove, kuri turi turtingą automobilių sporto paveldą. Manau, kad mus sieja ta pati aistra naujovėms ir nuolatinis noras sulaukti pasisekimo. Mes gyvename laikais, kai realusis ir skaitmeninis pasauliai yra taip susieti, kad net negalime įsivaizduoti vieno be kito. Net ir tokiame aktyviame sporte kaip ralis, kur vairuotojo fizinį saugumą užtikrina sportiniai saugos lankai, saugos diržai ir lenktynininkų kostiumai, mums taip pat svarbu patikimi skaitmeniniai prietaisai, kad mūsų lenktynių duomenys ir variklio rodmenys būtų saugūs. Tai yra viena iš svarbiausių dėlionės detalių, kuri užtikrina sėkmingus lenktynių rezultatus.“

 

Apie Kaspersky

Kaspersky – tai 1997 m. įkurta tarptautinė kibernetinio saugumo bendrovė. Kaspersky sukauptos žinios ir patirtis padeda kurti novatoriškus saugumo sprendimus ir paslaugas, kurie užtikrina viso pasaulio verslo, ypatingos svarbos infrastruktūrų, vyriausybių ir vartotojų saugumą. Platų Kaspersky bendrovės portfelį sudaro pažangiausi galinių įrenginių apsaugai skirti produktai ir daugybė specializuotų saugumo sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis ir nuolat evoliucionuojančiomis kibernetinėmis grėsmėmis. Kasperskytechnologijos saugo daugiau nei 400 mln. vartotojų ir 250 tūkst. verslo klientų. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite www.kaspersky.com.


Gegužės 27, 2020