Menu
Your Cart

„Kaspersky“ privatumo politika

KASPERSKY24.LT INTERNETO SVETAINĖS PRIVATUMO POLITIKA

Kaspersky24.lt interneto svetainė-parduotuvė renka duomenis apie šios svetainės lankytojus. Tai interneto svetainių yprasta praktika, padedanti suprasti kaip tikslingi veikia interneto svetainė ir kokie galimi jos tobulinimo darbai ateityje. 

Kaspersky24.lt interneto svetainė rinkdama duomenis visada remiasi šiomis Privatumo politikos nuostatomis. Žemiau pateikiama visa informaciją apie tai, kokie duomenys yra renkami, kaip šiuos duomenis naudoja „Kaspersky24.lt“ svetainė, ir kas turi prieigą prie šių duomenų.

„Kaspersky24.lt“ siekia Jums sudaryti visas sąlygas naudotis savo teisėmis, siekiant kontroliuoti privatumą. Toliau rasite informaciją, kaip galite tai padaryti.

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Atviros informacinės sistemos“, „Kaspersky24.lt“ svetainės savininkas.  Kontaktinius duomenis rasite čia: http://www.kaspersky24.lt/apie-kompanija

Su  duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti elektroniniu paštu: info@kaspersky24.lt.

Kokius duomenis renka „Kaspersky24.lt“ ir kaip jie yra naudojami

„Kaspersky24.lt“ siekia, kad naudotis svetaine būtų kuo patogiau. Todėl būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, jų prisijungimo dažnumą, kokias naršykles naudoja, kokį turinį dažniausia skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys. Informacija yra renkama naudojant automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia fiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine. Informacija renkama siekiant geriau suprasti klientų poreikius ir pageidavimus, kad galėtų būti užtikrintas kokybiškas aptarnavimas ir paslaugų teikimas. 

Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800

Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Slapukai (angl. Cookies)

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

Kaip „Kaspersky24.lt“ naudoja slapukus? Kaip juos valdyti?

„Kaspersky24.lt“ naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės. Kiti slapukai leidžia stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti. Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra „Kaspersky24.lt“ teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia:

http://www.youronlinechoices.com/

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

 Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Rinkodara

Interneto svetainėje užsisakius naujienlaiškį ar kitu būdu suteikus „Kaspersky24.lt“ savo verslo kontaktinius duomenis, Jums bus siunčiama naujausia informacija, naujienlaiškiai.

Kam suteikiama prieiga prie Jūsų duomenų?

Prieigą prie statistinių duomenų apie „Kaspersky24.lt“ lankytojus turi UAB „Atviros informacinės sistemos“ darbuotojai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą. Taip pat, prieiga prie techninių įrašų gali būti suteikta UAB „Atviros informacinės sistemos“ partneriai,  teikiantys „Kaspersky24.lt“ interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia:

https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

Kiek ilgai saugomi duomenys

UAB „Atviros informacinės sistemos“ naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų.

Slapukai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), išimtinai - gali galioti ir iki vienerių metų.

Jūsų teisės kuriomis galite pasinaudoti

Susisiekę el. paštu order@distributor.lt, galite pasinaudoti savo teise:

  •  susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  •  prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  •  prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  •  jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys. Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite rašyti skundą el. paštu order@distributor.lt arba pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.