Menu
Your Cart

Interneto apsauga

„Kaspersky Lab“ laikosi nešališkumo pozicijos informacijos saugos klausimais.

„Kaspersky Lab“ yra Jungtinėje Karalystėje registruota bendrovė, kurios padaliniai veikia 30 šalių visame pasaulyje. Neatsižvelgdama į politinę situaciją, informacijos saugos klausimais bendrovė laikosi nešališkumo pozicijos. Mūsų misija – visiems vartotojams užtikrinti teisę saugiai dirbti su moderniausiomis informacinėmis technologijomis ir apsaugoti nuo pasikėsinimų į asmeninės technologinės erdvės privatumą. „Kaspersky Lab“ požiūris į kenkėjiškų programų aptikimą yra labai paprastas: būtina sustabdyti bet kokią kenkėjišką programinę įrangą, bet kokią ataką ir bet kokią kenkėjišką kompiuterinių nusikaltėlių veiklą. Jokia kenkėjiška programa negali būti laikoma „leidžiama“ ar „pateisinama“ kokiais nors tikslais.

Bendrovė aktyviai bendradarbiauja su tarptautinių IT saugos bendruomenių ekspertais, įvairių šalių teisėsaugos institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, pvz., Interpolu ir Europolu, kad galėtų pasauliniu mastu kovoti su kompiuteriniu nusikalstamumu. „Kaspersky Lab“ ekspertai ir specialistai dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose ir bendradarbiauja su Kompiuterinių incidentų tyrimo tarnybos (CERT) specialistais iš viso pasaulio.

„Kaspersky Lab“ produktus ir technologijas naudoja daugiau nei 300 mln. galutinių vartotojų visame pasaulyje ir daugiau nei 250 tūkst. įmonių. Esame tikri, kad mūsų klientai laikosi tokio paties požiūrio ir politinės aplinkybės neturės įtakos saugos produktų pasirinkimui.

"Kaspersky Lab." - Vienas iš pasaulio rinkos lyderių. Kaspersky lab. produktai vienodai populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Tai interneto apsauga, kuri apsaugo personalinius kompiuterius, mobiliuosius įrenginius ir skirtingo mąsto korporatyvius tinklus nuo visų tipų virusų, "spam" ir Interneto grėsmių. Sužinokite daugiau apie esminius "Kaspersky Lab." produktų privalumus ir padarykite teisingą pasirinkimą.


Pagrindiniai mūsų kovos su kibernetinėmis grėsmėmis principai

Kibernetinės grėsmės jau tapo pasaulinio lygio problema, nebeturinčia jokių geografinių ribų. IT saugumo sistemas kurianti bendrovė „Kaspersky Lab“ siekia nustatyti ir sunaikinti bet kokias kenksmingas programas, nepriklausomai nuo jų kilmės ar paskirties.

Vienas svarbiausių „Kaspersky Lab“ kovos su kibernetiniais nusikaltimais išteklių – Pasaulinė mokslinių tyrimų ir analizės grupė (angl. „Global Research & Analysis Team“, GReAT), vienijanti geriausius saugumo ekspertus iš viso pasaulio – Europos, Rusijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos bei Artimųjų Rytų.

Mes laikomės aiškios politikos dėl žalingos programinės įrangos nustatymo: nustatome ir šaliname bet kokį žalingos programinės įrangos išpuolį. Mūsų akimis žiūrint, nėra „geros“ ar „blogos“ žalingos programinės įrangos. Mūsų tyrimo grupė aktyviai prisidėjo nustatant ir išaiškinant keletą žalingos programinės įrangos išpuolių, siejamų su šalių vyriausybėmis ir valstybinėmis organizacijomis. Visiškai neseniai išleidome išsamius tyrimus, skirtus „Sofacy“ (dar žinoma kaip „Fancy Bear“, „APT28“)), „CozyDuke“, „Equation“, „Lamberts“, „Turla“,  „Flame“, „Gauss“, „The Mask“/„Careto“, „Regin“, „Equation“, „Duqu 2.0“, „Lazarus“ – tai vienos stambiausių valstybės remiamų operacijų. „Kaspersky Lab“, siekdama dokumentuoti pačias svarbiausias GReAT tirtas žalingas kibernetines kampanijas, užvedė tikslinių kibernetinių išpuolių registrą („Targeted Cyberattack Logbook“).

Nesvarbu, kokia kalba grėsmė yra išreikšta: rusų, kinų, ispanų, vokiečių ar anglų. Kaip rodo GReAT duomenys, skirtingų grėsmių atveju vartojamos skirtingos kalbos, kaip matyti iš šio sąrašo:

Rusų kalba: „Moonlight Maze“, „RedOctober“, „CloudAtlas“, „Miniduke“, „CosmicDuke“, „Epic Turla“, „Penquin Turla“, „Turla“, „Black Energy“, „Agent.BTZ“, „Teamspy“, „Sofacy“ (dar žinoma kaip „Fancy Bear“, APT28“), „CozyDuke“

Anglų kalba: „Regin“, „Equation“, „Duqu 2.0“, „Lamberts“, „ProjectSauron“

Kinų kalba: „IceFog“, „SabPub“, „Nettraveler“, „Spring Dragon“, „Blue Termite“

Ispanų kalba: „Careto“/ „Mask“, „El Machete“

Korėjiečių kalba: „Darkhotel“, „Kimsuky“, „Lazarus“

Prancūzų kalba: „Animal Farm“

Arabų kalba: „Desert Falcons“, „Stonedrill“ ir „Shamoon“

Vis dėlto, pagal vartojamas kalbas negalima nustatyti konkrečios šalies, iš kurios kyla grėsmė. Kalbos pėdsakų nelaikome patikimu įrodymu, nes juos galima sufabrikuoti ir sąmoningai panaudoti žalingos programinės įrangos kode, norint nukreipti tyrėjų dėmesį. Todėl grėsmių nesiejame su atskiromis šalimis.


Ar kurios nors šalies vyriausybė kada nors yra Jūsų prašiusi nenustatyti grėsmės?

Ne, niekada. Mūsų akimis žiūrint, nėra „geros“ ar „blogos“ žalingos programinės įrangos. Mes laikomės aiškios politikos dėl tokios programinės įrangos nustatymo: nustatome ir šaliname bet kokį žalingos programinės įrangos išpuolį, nepriklausomai nuo jo šaltinio.