Kodėl Kaspersky?

„Kaspersky Lab“ laikosi nešališkumo pozicijos informacijos saugos klausimais

„Kaspersky Lab“ yra Jungtinėje Karalystėje registruota bendrovė, kurios padaliniai veikia 30 šalių visame pasaulyje. Neatsižvelgdama į politinę situaciją, informacijos saugos klausimais bendrovė laikosi nešališkumo pozicijos. Mūsų misija – visiems vartotojams užtikrinti teisę saugiai dirbti su moderniausiomis informacinėmis technologijomis ir apsaugoti nuo pasikėsinimų į asmeninės technologinės erdvės privatumą. „Kaspersky Lab“ požiūris į kenkėjiškų programų aptikimą yra labai paprastas: būtina sustabdyti bet kokią kenkėjišką programinę įrangą, bet kokią ataką ir bet kokią kenkėjišką kompiuterinių nusikaltėlių veiklą. Jokia kenkėjiška programa negali būti laikoma „leidžiama“ ar „pateisinama“ kokiais nors tikslais.

Bendrovė aktyviai bendradarbiauja su tarptautinių IT saugos bendruomenių ekspertais, įvairių šalių teisėsaugos institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, pvz., Interpolu ir Europolu, kad galėtų pasauliniu mastu kovoti su kompiuteriniu nusikalstamumu. „Kaspersky Lab“ ekspertai ir specialistai dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose ir bendradarbiauja su Kompiuterinių incidentų tyrimo tarnybos (CERT) specialistais iš viso pasaulio.

„Kaspersky Lab“ produktus ir technologijas naudoja daugiau nei 300 mln. galutinių vartotojų visame pasaulyje ir daugiau nei 250 tūkst. įmonių. Esame tikri, kad mūsų klientai laikosi tokio paties požiūrio ir politinės aplinkybės neturės įtakos saugos produktų pasirinkimui.

 

"Kaspersky Lab." - Vienas iš pasaulio rinkos lyderių. Kaspersky lab. produktai vienodai populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Tai interneto apsauga, kuri apsaugo personalinius kompiuterius, mobiliuosius įrenginius ir skirtingo mąsto korporatyvius tinklus nuo visų tipų virusų, "spam" ir Interneto grėsmių. Sužinokite daugiau apie esminius "Kaspersky Lab." produktų privalumus ir padarykite teisingą pasirinkimą.

 
 

Mūsų produktai gauna aukštus įvertinimus, atliekamus nerpiklausomų tyrimų laboratorijomis.

 
 

Kaspersky Anti-Virus - daugybės pirmaujančių IT leidinių apdovanojimų turėtojas, bei eilės premijų laureatas.

 
 

Mūsų technologijų atitikimas kokybės ir suderinamumo reikalavimams patvirtinamas prestižiniais sertifikatais.