Menu
Your Cart

Naujienos

21 kov. Briuselis, Bernas, Berlynas: kodėl Kaspersky sprendimai Europos Sąjungoje įvertinti taip aukštai
0 706
Kibernetinis saugumas šiandien tampa ne tik atskirų valstybių ekonomikų, bet ir paprastų piliečių kasdieniu iššūkiu. Konkurencija asmens duomenų ir įvairių bendrovių infrastruktūros apsaugos srityje yra didžiulė, o dėl kiekvieno kliento vienu metu kovoja dešimtys paslaugų teikėjų. Tačiau neretai tokių sprendimų teikėjai apsaugos unikalumą ir paž..
29 lapkr. „Juodojo penktadienio“ metu kibernetinių išpuolių skaičius išaugo 208 proc.
0 556
Artėjant „Juodajam penktadieniui“ buvo pastebėtas spartus kibernetinių atakų, imituojančių elektronines mokėjimų sistemas, augimas. Bendras finansinių sukčiavimo atvejų skaičius nuo 2021 m. rugsėjo (627 560) iki spalio (1 935 905) išaugo daugiau nei dvigubai (208 proc.). Šios ir kitos išvados pateikiamos „Kaspersky“ ataskaitoje „Juodasis penktad..
30 birž. Internetinės pažinčių programėlės 2021 m.: techniškai saugesnės, tačiau vis dar kelia papildomų kibernetinio saugumo iššūkių ir rizikų
0 1071
Pradedant robotais kompanionais ir baigiant dirbtiniu intelektu, kuris jums parenka geriausią partnerį, technologijos visam laikui įsipainiojo į mūsų asmeninį gyvenimą ir meilės paieškas, o ypač šiuo metu, kai dėl karantino apribojimų perkėlėme bendravimą į virtualią erdvę. Norėdami suprasti šios tendencijos poveikį saugumui, „Kaspersky“ ekspert..
14 birž. 2021 m. balandžio – gegužės mėnesiais beveik dvigubai išaugo „spoofing“ atakų skaičius
0 607
Sukčiavimas apsimetant kitu laiško siuntėju (angl. email spoofing) – tai kibernetinė ataka, kurios metu sukčiai siunčia suklastotus elektroninius laiškus, kad apgautų vartotojus imtis veiksmų, kurie yra naudingi užpuolikams. Tai gali būti kenkėjiškų programų atsisiuntimas, prieigos prie sistemų ar duomenų suteikimas, asmeninės informacijos nutek..
08 birž. „TikTok“, „Roblox“ ir kitos internetinės pramogos: ko vaikai ieškojo 2020–2021 metais
0 597
Naujausias „Kaspersky Safe Kids“ tyrimas atskleidė, kas labiausiai domino vaikus 2020–2021 metais. Pastaraisiais metais augo jų susidomėjimas programine įranga ir elektronine komercija, o socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai buvo nustumti į antrą planą. „TikTok“, „YouTube“ ir „WhatsApp“ išliko populiariausių programų sąrašo viršuje. Be..
07 birž. Prasideda nemokami kursai, kurie padės tėvams tobulinti vaikų kibernetinio saugumo kompetencijas
0 564
Šiandien buvo pradėti nemokami kursai, kurie padės tėvams ir jų vaikams geriau orientuotis kibernetinio saugumo ir skaitmeninės etikos srityse. Šie kursai vykdomi naudojant „Skill Cup“ mobiliąją programėlę ir buvo sukurti kartu su „Kaspersky Security Awareness“ komanda. Kursų metu aptariamos pagrindinės problemos ir iššūkiai, su kuriais vaikai g..
26 saus. 7 patarimai, kaip kuo privačiau ir saugiau suderinti „Telegram“ programėlę
0 652
Kai kalbame apie siuntėjų privatumą ir saugumą, reikia suprasti, kad „Telegram“ programėlės funkcijos pranoksta paprastų pranešimų keitimąsi ir pasižymi daugelių stebinančių savybių. „Telegram“ vartotojų bazė, neseniai viršijusi daugiau nei 500 milijonų vartotojų per mėnesį rodiklį, kaip patvirtina jos kūrėjas, dabar apjungia masyviosios komunik..
31 gruod. Kas dešimtas darbuotojas namuose mėgsta dirbti be drabužių
0 553
Remiantis neseniai atliktu „Kaspersky“ tyrimu, kuriame buvo apžvelgta 8000 smulkiojo ir vidutinio verslo darbuotojų elgsena, pandemijos metu namuose dirbantys žmonės atrado keletą slaptų malonumų, kuriais norėtų mėgautis net po karantino. Kalbant apie naujas galimybes namuose, 11 proc. respondentų teigė, kad jiems patinka dirbti be drabužių. Kit..
17 liep. Kaspersky ekspertų komentaras apie Twitter saugumo incidentą
0 581
Liepos 15 d. socialinis tinklas Twitter pranešė apie saugumo pažeidimą, kurio metu buvo įsilaužta į garsių žmonių ir kompanijų paskyras. BBC informavo, kad milijardieriai Elonas Muskas, Jeffas Bezosas ir Billas Gatesas yra tarp daugelio žinomų JAV veikėjų, kurie nukentėjo nuo su Bitcoin kriptovaliuta susijusios sukčiavimo kampanijos. Oficialiose..
30 birž. Kibernetiniai nesusipratimai: 82 proc. Lietuvos tėvų kivirčijasi su savo vaikais, nes šie praleidžia per daug laiko prie telefono
0 536
Šiuolaikiniai tėvai turi nuolat tobulėti ir neatsilikti nuo interneto tendencijų. Tam yra rimta priežastis – jų vaikai. Jeigu tėvai nežino, kas šiuo metu populiaru internete, jie gali nesuprasti savo vaikų ar netgi su jais konfliktuoti. Pasirodo, ne visi tėvai neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų ir turi pakankamai žinių apie internetinį turi..
12 birž. 2020 m. išmaniųjų telefonų savininkai Lietuvoje nukentėjo nuo 9 000 kibernetinių atakų
0 531
Peržiūrėję kibernetinių atakų statistiką, Kaspersky ekspertai pastebėjo, kad 2020 m. sausio – birželio mėnesiais išmaniųjų telefonų vartotojai nukentėjo nuo 9 287 kenkėjiškų programų išpuolių. Bendri duomenys aiškiai parodė, kad karantinas neturėjo ypatingos įtakos Baltijos regiono kibernetinių grėsmių kraštovaizdžiui. Pavyzdžiui, Latvijoje buvo..
05 birž. Lietuvos moksleiviai teigiamai įvertino elektroninio balsavimo pranašumus ir planuoja šią paslaugą naudoti ateityje
0 552
Anoniminių metaduomenų analizė parodė, kad šių metų kovo ir balandžio mėnesiais net 52 proc. apklausų, kurios buvo sukurtos naudojant „Kaspersky Innovation Hub“ balsavimo platformą „Polys“, atliko įvairios švietimo įstaigos. Tarp Europos švietimo institucijų atstovų pateko ir Lietuvos moksleiviai, kurie itin teigiamai įvertino elektroninio balsa..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 406 (viso puslapių - 34)