Kaspersky Security for Mail Server | For Microsoft Exchange, Linux-based mail servers and IBM Lotus Domino

Kaspersky Security for Mail Server | For Microsoft Exchange, Linux-based mail servers and IBM Lotus Domino

Skirta Microsoft Exchange, Linux-based mail servers ir IBM Lotus Domino

  • Gaunamų, siunčiamų ir saugomų el. laiškų nuskaitymas
  • Išmanusis pašto šiukšlių filtravimas, mažinantis srautą
  • Apsauga nuo konfidencialių duomenų praradimo
Licencijų kiekis:
Laikotarpis:
411.40 €

Pašto serverių apsauga

„Kaspersky Security for Mail Server“ saugo el. paštą naudojant naujausias pagrindinių pašto ir bendradarbiavimo platformų versijas, tarp jų ir „Microsoft Exchange“, „IBM Lotus Domino“ ir „Linux“ pašto serverius.

Kelių lygių pašto šiukšlių filtravimas

Išmanusis, debesies technologijomis pagrįstas pašto šiukšlių filtravimas „Microsoft Exchange“ ir „Linux“ pašto serveriuose veikia realiuoju laiku ir reikšmingai sumažina nepageidaujamų laiškų srautus.

Optimizuotas sistemos išteklių naudojimas

Naudodamas naują antivirusinį modulį, serverio išteklių krūvio balansavimą, optimizuoto antivirusinio nuskaitymo technologiją ir galimybę neįtraukti nurodytų objektų į nuskaitymo procesą, „Kaspersky Security for Mail Server“ padeda išlaikyti našumą ir sumažina išteklių, būtinų atliekant virusų paiešką, poreikį.

Užtikrinta stabili sauga

Automatinio paleidimo iš naujo funkcija (sistemos išjungimo atveju) padeda užtikrinti stabilią saugą, kol bandoma aptikti gedimo priežastis.

Tobulinama duomenų apsauga ir atitiktis

„Kaspersky Security for Mail Server“ analizuoja siunčiamų el. laiškų turinį ir automatiškai blokuoja laiškus ir priedus, kuriuose yra konfidencialių bendrovės duomenų ar svarbios informacijos apie darbuotojus. Nuskaitomi ne tik žodžiai, įtraukti į iš anksto įdiegtus ar administratoriaus sudarytus žodynus, bet ir struktūriniai duomenys.*

* Duomenų apsaugos funkcijos veikia tik naudojant „Microsoft Exchange Server“ ir licencijuojamos atskirai.