Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Pažangiausia „Office 365“ el. paštui skirta apsauga

Dabar galite nustatyti ir užblokuoti nepageidaujamus ir kenksmingus el. laiškus, kol tai dar nesukėlė jums nepatogumų, nelėtindami našumo ir per klaidą neištrindami teisėtų el. laiškų. Pažangiausia euristika, "sandboxing" ir "machine learning" apsaugo el. paštą nuo nepageidaujamų el. laiškų, duomenų vagystės, dalykinių el. laiškų iškraipymo (BEC) ir kitų sudėtingų grėsmių.

Informacija apie produktą:

  • Intuityvus valdymas iš vienos tinkle veikiančios konsolės – „Kaspersky Business Hub“.
  • Galimybė visiškai kontroliuoti įtartinus el. laiškus.
  • Naujausia apsauga nuo nepageidaujamų el. laiškų, duomenų vagystės, kenksmingų programų (įskaitant programų, kuriomis reikalaujama išpirkos) ir pažangus priedų filtravimas.
Licencijų kiekis:
Laikotarpis:
252.20 €

APSAUGA NUO SUDĖTINGIAUSIŲ GRĖSMIŲ

Kaspersky Security for Microsoft Office 365


Kelių lygių pažangiausios technologijos saugo „Office 365“ nuo nepageidaujamų el. laiškų, duomenų vagystės, kenksmingų priedų ir dar nežinomų grėsmių.

JOKIŲ PASLĖPTŲ IŠLAIDŲ
„Kaspersky Lab“ infrastuktūrą perkėlė į tinklą, todėl nereikalinga nei papildoma techninė įranga, nei platinamos įrangos diegimas.
Kaspersky Security for Microsoft Office 365

INTUITYVUS VALDYMAS IR MAKSIMALUS EFEKTYVUMAS

Kaspersky Security for Microsoft Office 365
„Kaspersky Business Hub“ – tai vientisa intuityvi konsolė, kuria galima spręsti visus saugumo klausimus, taip pat glaustai peržiūrėti visas nustatytas grėsmes ir statistikos duomenis. Nebūtina rengti mokymų ar diegti naują techninę įrangą – naudokitės tinklo teikiam patogumu, efektyviu išteklių panaudojimu ir nedidelėmis sąnaudomis.


PAŽANGIAUSIA EL. PAŠTO APSAUGA

Užsitikrinkite sklandžią dalykinę komunikaciją ir apsisaugokite nuo grėsmių kibernetinėje erdvėje.

Kaspersky Security for Microsoft Office 365Kaspersky Security for Microsoft Office 365Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Nepageidaujami el. laiškai blokuojami –
didėja veiklos našumas

Ar verta švaistyti laiką ir išteklius tvarkant nepageidaujamus el. laiškus? Mašininiu mokymusi pagrįsti nustatymo modeliai atpažįsta net pažangiausius, anksčiau nežinomus nepageidaujamus el. laiškus.

Kova su kenksmingomis programomis tinkle

„Kaspersky Security Network“ (Kaspersky saugumo tinklas) kaupia duomenis apie grėsmes realiu laiku, todėl galima atpažinti, nustatyti ir blokuoti naujausias grėsmes (įskaitant dar nežinomas kenksmingas programas).

Duomenų vagysčių ir dalykinių el. laiškų iškraipymo blokavimas

Tikrojo rinkmenos tipo atpažinimas nustato ir blokuoja BEC pobūdžio išpuolius (per maskuotus el. laiškus), net kai rinkmenos plėtinys nerodomas.

Kaspersky Security for Microsoft Office 365Kaspersky Security for Microsoft Office 365Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Priedų filtravimas

Galimybė ištrinti ar pagal pageidavimą pažymėti laiškus su nepageidaujamais ar pavojingais priedais, tokiu būdu užtikrinant naudojimo politikos laikymąsi. Lanksčios išimtys užtikrina, kad filtras praleis verslui naudingus el. laiškus.

Duomenų apsauga, vientisumas ir kontrolė

Administratorius pasirenka duomenų centrus, kuriuose tvarkomi el. laiškai – „Kaspersky Lab“ nesaugo klientų el. laiškų. Administratorius visiškai kontroliuoja, ką daryti su įtartinais el. laiškais. Galima daryti laiškų atsargines kopijas (ir vykdyti paiešką tarp jų), o taip pat atkurti per klaidą ištrintus el. laiškus.

Lengva naudotis, nedidelės sąnaudos

„Kaspersky Business Hub“ – tai vientisa valdymo konsolė, kurią lengva konfigūruoti, o papildomų mokymų rengti ar techninės įrangos diegti nereikia. Konsolė pasižymi intuityvia sąsaja, nesudėtingu valdymu ir pažangia apsauga (skirta skirtingiems įrenginiams ir skirtingo našumo priemonėms).