Kaspersky Small Office Security

Kaspersky  Small Office Security

Su antivirusiniu sprendimu Kaspersky Small Office Security jums nereikės gaišti daug laiko ir eikvoti jėgų, kad išmoktumėte nustatyti Jūsų įmonės sistemos saugumą. Paprastas įdiegimas, optimalūs nustatymai pagal nutylėjimą ir automatiniai atnaujinimai suteikia Jūsų kompiuteriniam tinklui saugumą ir konfidencialios informacijos patikimą apsaugą. Kaspersky Small Office Security pasirūpins Jūsų kompiuterinio tinklo saugumu, o Jūs turėsite laiko pasirūpinti savo verslu.

Palaikomos platformos:

  • „Windows“ asmeniniai ir planšetiniai kompiuteriai
  • „Mac“ kompiuteriai
  • „Windows“ failų serveriai
  • „Android“ išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai
Licencijų kiekis:
Laikotarpis:
202.31 €

Pirmaujančios antivirusinės technologijos

Kaspersky Small Office Security – tai antivirusinis sprendimas, suteikiantis Jūsų įmonės kompiuteriams ir serveriams aukščiausią apsaugą nuo šiuolaikinių interneto grėsmių: virusų, šnipinėjimo ir kitų žalingų programų, sukčiavimo, nepageidaujamų laiškų ir įsilaužimų. Puiki apsauga, didelis darbo našumas, paprastas įdiegimas, nustatymai ir paprastas produkto naudojimas leis Jums nesirūpinti dėl interneto grėsmių ir sutelti dėmesį į verslo uždavinių sprendimą.

Centralizuotas apsaugos valdymas

Su Kaspersky Small Office Security saugumo sprendimu Jūs galėsite valdyti serverių ir darbo vietų apsaugą lokaliame tinkle iš vieno kompiuterio. Pvz., centralizuotai nustatyti patikros tvarkaraščius, atnaujinimus, rezervinį kopijavimą ir t. t.

Prieigos prie interneto ir programų paleidimo kontrolė

Kaspersky Small Office Security padeda didinti įmonės darbuotojų darbo našumą. Jūs galėsite kontroliuoti darbuotojų interneto prieigą ir programų naudojimą, riboti failų parsisiuntimus, taip pat greitai ir legvai parengti ataskaitas apie kompiuterių panaudojimą darbo metu.

Nepertraukiamų verslo procesų teikimas

Kaspersky Small Office Security turi visas funkcijas, reikalingas lanksčiam Jūsų tinklo IT saugumo valdymui. Produktas turi tokias svarbias funkcijas kaip atsarginis duomenų kopijavimas, svarbios informacijos šifravimas, „slaptažodžių valdytojas“, skirtas svarbiems slaptažodžiams kurti ir saugoti ir automatiniam formų užpildymui interneto svetainėse bei programose, taip pat failų naikintuvas, skirtas negrįžtamai sunaikinti dokumentus.

Patogus naudojimas

Su Kaspersky Small Office Security antivirusiniu sprendimu Jums nereikės gaišti daug laiko, kad išmoktumėte ir atliktumėte visus reikiamus įmonės saugumo sistemos nustatymus. Paprastas įdiegimas, optimalūs nustatymai pagal nutylėjimą ir automatiniai atnaujinimai suteiks Jūsų kompiuteriniam tinklui saugumą ir konfidencialios informacijos patikimą apsaugą. Kaspersky Small Office Security pasirūpins Jūsų kompiuterinio tinklo saugumu, o Jūs turėsite laiko pasirūpinti savo verslu.