Skaidrumo principai

Pagrindiniai mūsų kovos su kibernetinėmis grėsmėmis principai

Kibernetinės grėsmės jau tapo pasaulinio lygio problema, nebeturinčia jokių geografinių ribų. IT saugumo sistemas kurianti bendrovė „Kaspersky Lab“ siekia nustatyti ir sunaikinti bet kokias kenksmingas programas, nepriklausomai nuo jų kilmės ar paskirties.

Vienas svarbiausių „Kaspersky Lab“ kovos su kibernetiniais nusikaltimais išteklių – Pasaulinė mokslinių tyrimų ir analizės grupė (angl. „Global Research & Analysis Team“, GReAT), vienijanti geriausius saugumo ekspertus iš viso pasaulio – Europos, Rusijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos bei Artimųjų Rytų.

Išsamiau >

Mūsų bendradarbiavimo su teisėsaugos institucijomis, komercinėmis ir viešosiomis organizacijomis principai

Esame privati įmonė, todėl nebendradarbiaujame su konkrečia kurios nors šalies vyriausybe. Vis dėlto, kovodami su nusikaltimais kibernetinėje erdvėje, glaudžiai bendradarbiaujame su daugelio šalių institucijomis bei tarptautinėmis teisėsaugos institucijomis, komercinėmis ir viešosiomis organizacijomis. Dirbame kartu su šiomis organizacijomis tarptautinio kibernetinio saugumo labui, teikiame technines konsultacijas arba atliekame kenksmingų programų ekspertinį vertimą, tyrimų metu atsižvelgdami į teismų nutartis (pagal pramonėje vyraujančius standartus).

Išsamiau >

Bendrovės „Kaspersky Lab“ politika naudotojų duomenų tvarkymo atžvilgiu

„Kaspersky Lab“ naudotojų duomenis tvarko pagal pagrindinį asmenų privatumo apsaugos ir gynimo principą. Mūsų apdorojami duomenys itin svarbūs nustatant naujas, dar nežinomas grėsmes, pavyzdžiui, kenkėjiškas programas „WannaCry“ ir „ExPetr“, ir pasiūlant naudotojams geresnes apsaugos priemones. Didelių duomenų kiekių, gautų iš milijonų įrenginių, analizė, siekiant stiprinti apsaugos galimybes – tai geriausia šios pramonės srities patirtis, kurios laikosi viso pasaulio IT saugumo paslaugų teikėjai. Tai būtinybė, siekiant apsaugoti naudotojus nuo kibernetinių grėsmių.

Išsamiau >