Menu
Your Cart

Visi produktai

Kaspersky Premium NAUJA VERSIJA!
New Hot
Apsaugokite savo skaitmeninį gyvenimą naudodamiesi mūsų galutiniu planu, siūlančiu apdovanojimus pelniusią antivirusinę, privatumo ir tapatybės apsaugą, našumo optimizavimą ir privalomus aukščiausios kokybės privalumus:Greitas, neribotas VPNSaugi slaptažodžių tvarkyklė ir saugykla..
Kaina: 46,95 €
Be PVM:38,80
Kaspersky Plus NAUJA VERSIJA!
New Hot
Kaspersky Plus siūlo naujos kartos kibernetinę apsaugą nuo naujų virusų, išpirkos reikalaujančių ir kenkėjiškų programų nesulėtinant jūsų darbo. Taip pat apima atsiskaitymus internetu apsaugą, slaptažodžių tvarkyklę ir neribotą VPN, kad jūsų skaitmeninis gyvenimas būtų privatus ir saugus. ..
Kaina: 25,95 €
Be PVM:21,45
Kaspersky Standard NAUJA VERSIJA!
New Hot
Mūsų standartinis saugos planas siūlo galingą apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir išpirkos reikalaujančių programų, bet taip pat apima našumo įrankius, kad jūsų įrenginiai veiktų greitai ir sklandžiai, pašalinama nenaudinga programinė įranga ir nuolat atnaujinamos jūsų programos.ąPažangi saug..
Kaina: 22,95 €
Be PVM:18,97
Kaspersky Total Security
New Hot
Mūsų našiausias ir perkamiausias apsaugos priemonių paketas.Šeimyninė kelių įrenginių apsauga nuo virusų ir išpirkos reikalaujančių duomenis užšifruojančių programų, internetinės kameros apsauga, slaptažodžių tvarkyklė, VPT ir dar 87 technologijos – visa tai gausite su viena licencija.Blokuoja virus..
Kaina: 46,95 €
Be PVM:38,80
Kaspersky Internet Security
New Hot
Kuo beužsiimtumėte darbe ar namuose – išlikite saugūs!Kad ir kokia veikla internete beužsiimtumėte naudodami „Windows“ ar „Mac“ kompiuterį, ar „Android“ įrenginius – mūsų pažangus vienos licencijos apsaugos priemonių paketas apsaugos jus nuo kenkėjiškų programų, internetines kameras naudojančių įsil..
Kaina: 25,95 €
Be PVM:21,45
Kaspersky Endpoint Security Cloud
New
Vienoje paprastoje, nesudėtingoje naudoti debesies technologija pagrįstoje konsolėje pateikiame lengvai valdomus kibernetinės apsaugos įrankius ir valdymo funkcijas. Naudodami mūsų paprastą debesų technologija pagrįstą konsolę valdykite kelis „endpoint“, mobiliuosius įrenginius ir failų server..
Kaina: 56,87 €
Be PVM:47,00
Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus
New
Vienoje paprastoje, nesudėtingoje naudoti debesies technologija pagrįstoje konsolėje pateikiame lengvai valdomus kibernetinės apsaugos įrankius ir valdymo funkcijas. Naudodami mūsų paprastą debesų technologija pagrįstą konsolę valdykite kelis „endpoint“, mobiliuosius įrenginius ir failų server..
Kaina: 73,57 €
Be PVM:60,80
Kaspersky Endpoint Security for Business Select
New
KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT sprendimas skirtas apsaugoti kompanijos darbuotojų naudojamus mobiliuosius įrenginius, efektyviai pritaikyti IT saugumo politikas siekiant apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų. Kaspersky Lab “Select” lygmens sprendimas savyje jungia ne tik darbo vietų i..
Kaina: 46,59 €
Be PVM:38,50
Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced
New
„ADVANCED” apsaugos lygio sprendimas pasižymi tuo, kad prie visų aukščiau paminėtų funkcijų Kaspersky Lab papildomai pridėjo duomenų šifravimą. Dar viena Kaspersky Lab naujovė skirta būtent šiam apsaugos lygiui – sisteminio administravimo galimybė, užtikrinanti saugumą ir tuo pačiu metu didinanti IT..
Kaina: 105,27 €
Be PVM:87,00
Kaspersky Anti-Virus
New Hot
Mūsų geriausia antivirusinė programa, skirta jūsų „Windows“ kompiuteriui.Blokuoja naujausius virusus, išpirkos reikalaujančias, šnipinėjimo ir duomenis užšifruojančias programas bei padeda sustabdyti kenkėjiškas kriptovaliutas generuojančias programas, mažinančias jūsų kompiuterio našumąUžtikrina an..
Kaina: 22,95 €
Be PVM:18,97
Kaspersky Internet Security skirta "Android"
New Hot
Kaspersky Internet Security for Android (antivirusinė programa telefonui) ir planšetinių kompiuterių veikiančių Android OS apsaugai, kuris optimizuotai veikia betkuriame įrenginyje. Pavojingų programų ir tinklapių blokavimasApsauga nuo sukčiavimo internetePaieška praradus ar pametus įrenginįNepageid..
Kaina: 9,95 €
Be PVM:8,22
Kaspersky VPN Secure Connection
New Hot
Saugus būdas mėgautis žiniatinkliu nepakenkiant greičiui.Privatumas: neleiskite įmonėms ir vyriausybėms šnipinėti jūsųSaugumas: įsitikinkite, kad jūsų duomenys nėra perimami elektroninių nusikaltėliųLaisvė: atraskite daugiau turinio visame pasaulyje prisijungę prie greičiausių serverių..
Kaina: 24,95 €
Be PVM:20,62
Kaspersky Safe Kids
New
Kaspersky Safe Kids yra sprendimas kuris apsaugo jūsų vaiką nuo pavojų ir kontroliuoja jo aktyvumą internete. Vaiko apsauga nuo internetinių pavojų Naršymo internete kontrolė. Esamos buvimo vietos nustatymas...
Kaina: 12,95 €
Be PVM:10,70
Kaspersky Security skirta Mac OS
New Hot
Kaspersky Internet Security for Mac OS sprendimas specialiai sukurtas Mac vartotojams, kuriems reikalinga patikima ir patogi apsauga.Apsauga nuo visų tipų grėsmių skirtų МасApsauga įvairių veiksmų interneteApsauga nuo šnipinėjimo per interneto kamerą Naujovė!Patikima asmenin..
Kaina: 39,95 €
Be PVM:33,02
Kaspersky Security Cloud Family
New Hot
„Kaspersky Security Cloud Family“ – saugus ir patogus sprendimas, geriausios programas ir funkcijas vienoje paskyroje.Visų galimų problemų sprendimai, įskaitant antivirusinę programinę įrangą, užkodavimo programą, mobiliųjų įrenginių apsaugą, slaptažodžių valdymą, VPN ir tėvų kontrolęGauti pranešimu..
Kaina: 124,89 €
Be PVM:103,21
Kaspersky Security Cloud Personal
New
„Kaspersky Security Cloud Personal“ – saugus ir patogus sprendimas, geriausios programas ir funkcijas vienoje paskyroje.Visų galimų problemų sprendimai, įskaitant antivirusinę programinę įrangą, užkodavimo programą, mobiliųjų įrenginių apsaugą, slaptažodžių valdymą, VPN ir tėvų kontrolęGauti praneši..
Kaina: 74,95 €
Be PVM:61,94
Kaspersky Small Office Security
New
Su antivirusiniu sprendimu Kaspersky Small Office Security jums nereikės gaišti daug laiko ir eikvoti jėgų, kad išmoktumėte nustatyti Jūsų įmonės sistemos saugumą. Paprastas įdiegimas, optimalūs nustatymai pagal nutylėjimą ir automatiniai atnaujinimai suteikia Jūsų kompiuteriniam t..
Kaina: 202,31 €
Be PVM:167,20
Rodoma nuo 1 iki 17 iš 17 (viso puslapių - 1)