Kaspersky Total Security

Kaspersky Total Security

„Kaspersky Total Security“ visiems įrenginiams – tai sprendimas, kuris užtikrins Jūsų šeimai didžiausią apsaugą internete „Windows“, „Mac OS X“, „Android“ ir „iOS“ platformose.

 • Didžiausia apsauga, pritaikyta visai šeimai
 • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iPhone“ ir „iPad“ apsauga
 • Vertingų duomenų šifravimas ir atsarginis kopijavimas
 • Bendravimo konfidencialumas ir saugumas
 • Patogus slaptažodžių ir apskaitinių įrašų valdymas
 • Papildomas finansų apsaugos lygis
 • Vaikų apsauga, užtikrinama „Kaspersky Safe Kids“
 • Didelis darbo greitis nemažėjant našumui
 • Visos šeimos apsaugos valdymas
 • Saugus sujungimas (VPN)
 • Produktas palaiko     kalbas
 
Licencijų kiekis:
Laikotarpis:
39.95 €

SAUGA – saugo šeimą nuo virusų, šnipinėjimo programų ir kitų pavojų

Esant poreikiui apsaugoti šeimą nuo šiuolaikinių skaitmeninių pavojų, mūsų debesų technologijomis pagrįsta sauga padeda apsisaugoti nuo infekcijų ir puolimo, blokuoja reklamines juostas* bei el. pašto šiukšles, atnaujina programinę įrangą ir perspėja apie pavojingas svetaines.

ASMENINIAMS IR „MAC“ KOMPIUTERIAMS BEI MOBILIESIEMS ĮRENGINIAMS – viena licencija saugo visus šeimos įrenginius

Šiais laikais visi naudojame daugiau įrenginių ir juos visus būtina apsaugoti. Kad ir kokius kompiuterius ir mobiliuosius įrenginius naudoja jūsų šeima, mes padėsime apsaugoti juos visus ir užrakinti, išvalyti bei aptikti pamestus arba pavogtus „Android“ telefonus ir planšetinius kompiuterius.

PRIVATUMAS – saugo šeimos privatumą ir asmeninę informaciją

Šnipams ir apsimetėliams prieinama begalė būdų grobti slaptą informaciją, todėl mes padedame jums apsaugoti asmeninius duomenis, neleisti stebėti veiklos internete**, blokuoti neautorizuotą prieigą prie internetinių šeimos kamerų** ir saugoti duomenis, kai jūsų šeima prisijungia prie viešo tinklo*.

PINIGAI – padidina internetinės prekybos ir bankinių paslaugų saugumą

Kiekvieną kartą jūsų šeimai apsiperkant internete arba naudojantis internetinės bankininkystės paslaugomis jos gali tykoti kibernetiniai nusikaltėliai. Dėl to mūsų unikali sauga padeda užtikrina pinigų ir sąskaitos informacijos saugą, kad sukčiams nepavyktų jos pavogti.**

VAIKAI – „Kaspersky Safe Kids“ saugo vaikus nuo papildomų grėsmių

Vaikams internete gali būti pavojinga. „Kaspersky Safe Kids“ padeda atrasti veiksmingesnių būdų, kaip apsaugoti vaikus, kurie naudojasi asmeniniu ir „Mac“ kompiuteriu, „iPhone“, „iPad“ ir „Android“ įrenginiu. Įrenginio naudojimo grafikas, saugios GPS zonos, pranešimai apie įtartiną veiklą ir ieškos, peržiūros bei bendrinimo suvestinės... Gali padėti palaikyti ryšį su vaikais ir juos apsaugoti.

SLAPTAŽODŽIAI – saugo visus slaptažodžius, kad juos galėtumėte greitai ir lengvai pasiekti

Nebūtina įsiminti kiekvieną kiekvienos svetainės ir paskyros sudėtingą slaptažodį. Nuo šiol kiekvienam šeimos nariui*** tereikia prisiminti vieną pagrindinį slaptažodį, kad jis galėtų pasiekti atskirus slaptažodžius asmeniniu ir „Mac“ kompiuteriu, „Android“, „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiais.

FAILAI – saugo brangius failus, nuotraukas, muziką ir prisiminimus

Niekas nenori prarasti nepamainomų failų, todėl mes padedame saugiai sukurti atsarginę brangių šeimos prisiminimų kopiją. Taip pat galite šifruoti failus, kad nebūtų galima nuskaityti pamestų ar pavogtų šeimos failų.*

NAŠUMAS – nekliudo įrenginiams veikti kaip numatyta

Sauga neturėtų sulėtinti jūsų šeimos tempo. Padirbėjome išsijuosę, kad suderintume saugumą su našumu ir pasirūpintume, jog kompiuteriams bei mobiliesiems įrenginiams netektų taip sunkiai dirbti... ir visa šeima galėtų užsiimti savo reikalais.

PAPRASTUMAS – paprastesnė šeimos sauga, kurią nesudėtinga valdyti internete

Niekas netrokšta eikvoti laiko stengdamasis suvaldyti sudėtingą saugos sistemą. Dėl to suteikiame jums nemokamą „My Kaspersky“ paskyrą, kuri padeda lengvai valdyti šeimos saugą iš bet kurios vietos, kur galite prisijungti prie interneto.

Funkcijų diapazonas priklauso nuo naudojamo įrenginio.

* Veikia tik asmeniniuose kompiuteriuose.

** Veikia tik asmeniniuose ir „Mac“ kompiuteriuose.

*** Naudotojų skaičius priklauso nuo įsigytos licencijos.