„Kaspersky Lab“ gavo aukščiausią „SC Magazine Awards Europe 2016“ apdovanojimą

„Kaspersky Lab“ paskelbta „SC Magazine Awards Europe 2016“ laimėtoja ir antrus metus iš eilės gavo apdovanojimą „Geriausia apsaugos sprendimus kurianti bendrovė“.

„Kaspersky Lab“ pripažinta IT saugumo novatore, padedančia daugiau nei 270 tūkst. bendrovių daryti skaitmeninį pasaulį saugesnį. „Kaspersky Lab“, daugiau nei 15 metų kurianti apsaugos sprendimus, aplenkė stiprius konkurentus ir pelnė „Geriausios apsaugos sprendimus kuriančios bendrovės“ titulą. „Kaspersky Lab“ technologijos sukurtos pasitelkiant pasaulinio saugumo patirtį ir yra skirtos specialiems įvairių pramonės šakų rinkos poreikiams.

Tarp aktualiausių „Kaspersky Lab“ naujovių – pažangus sprendimas „Kaspersky Anti Targeted Attack Platform“, skirtas atpažinti tikslinius išpuolius, ir sprendimas „Kaspersky Industrial Cybersecurity“, specialiai sukurtas vertingoms pramoninėms sistemoms apsaugoti. Naujausias sprendimas yra „Kaspersky Embedded Systems Security“ – tai specializuotas produktas bankomatams ir pardavimo terminalams saugoti.

„Bendrovei būti pripažintai geriausia saugumo sprendimus kuriančia įmone ir gauti „SC Magazine Awards, 2016“ apdovanojimą yra labai didelė garbė ir laimėjimas. Šis prestižinis apdovanojimas mus motyvuoja toliau plėtoti geriausius kibernetinio saugumo sprendimus, atitinkančius šiuolaikinių IT saugumo reikalavimus. Tai sunkaus darbo, nuolatinių tyrimų ir ryžto daryti pasaulį saugesnį pripažinimas“, – komentuoja Kirill Kertsenbaum, „Kaspersky Lab“ sprendimų verslui direktorius.

„SC Magazine Awards“ apdovanojimas pripažįstamas visų Europos profesionalų, siekiančių apsaugoti įmones, ir apsaugos sprendimus kuriančių bendruomenių, pristatančių naujoviškas saugumo technologijas. Išsamios informacijos apie apdovanojimus galite rasti čia.

 

Apie „Kaspersky Lab“

„Kaspersky Lab“ – pasaulinė kibernetinio saugumo bendrovė, įkurta 1997 m. Bendrovės sukauptos žinios apie grėsmes ir saugumą nuolat paverčiamos saugumo sprendimais ir paslaugomis, siekiant apsaugoti viso pasaulio ypatingos svarbos verslo infrastruktūras, vyriausybes ir naudotojus. Didelį bendrovės saugumo portfelį sudaro pirmaujanti „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistema ir daugybė specializuotų apsaugos sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis skaitmeninėmis grėsmėmis. Daugiau nei 400 mln. naudotojų ir 270 tūkst. verslo klientų apsaugomi „Kaspersky Lab“ technologijų.


Liepos 15, 2016