Apie kompaniją

UAB Atviros informacinės sistemos, kompanija įkurta 2004 metais yra oficialus ir vienintelis Kaspersky Lab. platintojas Lietuvoje.

Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus. Bendrovė yra viena iš keturių geriausių „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistemų kūrėjų. Jau daugiau nei šešiolika metų „Kaspersky Lab“ kuria efektyvius apsaugos sprendimus korporacijoms, vidutinio ir smulkaus verslo bendrovėms bei privatiems naudotojams. Didžiojoje Britanijoje registruotos „Kaspersky Lab“ technologijos ir sprendimai apsaugo daugiau nei 300 milijonų naudotojų beveik 200 pasaulio šalių ir teritorijų. 

UAB Atviros informacinės sistemos, siūlo visą spektrą Kaspersky Lab. produktų pradedant nuo apsaugos namų vartotojams iki stambių korporatyvių mazgų. Sertifikuoti darbuotojai parinks sprendimą geriausiai atitinkanti jūsų poreikius, nepriklausomai nuo to ar jums reikalinga apsauga namams ar verslui. O taip pat pakonsultuosime visais techniniais klausimais susijusiais su Kaspersky.  

 

Mūsų rekvizitai:

UAB Atviros informacinės sistemos

įmonės kodas: 300040275

PVM kodas: LT100001169315

Adresas: Geležinio Vilko g. 18А, Vilnius

Telefonai:

Pardavimų skyrius 8 5 2005005

Techninio palaikymo 8 676 10000

El. paštas info@kaspersky24.lt