Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security

„Kaspersky Internet Security“ visiems įrenginiams – saugus ir patogus sprendimas, užtikrinantis apsaugą internete, suderinamas su „Windows“, „Mac“ ir „Android“.

  • Optimalus apsauginių funkcijų rinkinys
  • „Windows“, „Mac“ ir „Android“ apsauga
  • Konfidencialumas ir bendravimo apsauga
  • Papildomas finansų apsaugos lygis
  • Vaikų apsauga internete
  • Didelis darbo greitis nemažėjant našumui
  • Patogus apsaugos valdymas
  • Saugus sujungimas (VPN)
  • Produktas palaiko     kalbas
 
Licencijų kiekis:
Laikotarpis:
27.95 €

SAUGA – saugo nuo virusų, puolimo, šnipinėjimo programų, kibernetinių nusikaltimų ir kitų pavojų

Visiems reikia saugotis skaitmeninių pavojų, todėl mūsų apdovanojimų pelniusi sauga padeda jums apsisaugoti nuo infekcijų ir puolimų, blokuoti reklamines juostas* ir el. pašto šiukšles, atnaujinti programinę įrangą ir perspėti apie pavojingas svetaines.

ASMENINIAMS IR „MAC“ KOMPIUTERIAMS BEI MOBILIESIEMS ĮRENGINIAMS – viena licencija saugo visus įrenginius

Kiekvienas iš jūsų naudojamų įrenginių gali kelti pavojų jūsų saugumui. Dėl to padedame apsaugoti visus jūsų įrenginius ir užrakinti, išvalyti ir aptikti pamestą arba pavogtą telefoną arba planšetinį kompiuterį.

PRIVATUMAS – saugo nuo apgaulių, šnipinėjimo ir veiklos internete stebėjimo

Neleiskite šnipams ir apsimetėliams pagrobti jūsų konfidencialios informacijos. Mes padedame saugoti jūsų asmeninius duomenis, užkirsti kelią veiklos internete stebėjimui**, blokuoti neautorizuotą prieigą prie internetinės kameros** ir saugoti jūsų duomenis, kai prisijungiate prie viešo tinklo*.

PINIGAI – padidina saugą, kai apsiperkate arba naudojatės bankinėmis paslaugomis internete

Sukčiai nuolatos tyko progų pavogti pinigus. Dėl to mūsų unikali saugos technologija „Safe Money“ padeda apsaugoti pinigus ir sąskaitos informaciją... kad jų nepavogtų kibernetiniai nusikaltėliai.**

TĖVŲ KONTROLĖ – padeda apsaugoti vaikus nuo internetinių pavojų ir dar daugiau

Kadangi vaikai pažeidžiami gausybės internetinių pavojų, mūsų tėvų kontrolės funkcijos padeda laikyti vaikus atokiau nuo internetinių grėsmių, blokuoti netinkamą turinį ir svetaines bei valdyti vaikų pranešimus socialiniuose tinkluose.**

NAŠUMAS – nekliudo įrenginiams veikti kaip numatyta

Sauga neturėtų sulėtinti jūsų šeimos tempo. Padirbėjome išsijuosę, kad suderintume saugumą su našumu ir pasirūpintume, jog kompiuteriams bei mobiliesiems įrenginiams netektų taip sunkiai dirbti... ir visa šeima galėtų užsiimti savo reikalais.

PAPRASTUMAS – paprastesnė šeimos sauga, kurią nesudėtinga valdyti internete

Niekas netrokšta eikvoti laiko stengdamasis suvaldyti sudėtingą saugos sistemą. Dėl to suteikiame jums nemokamą „My Kaspersky“ paskyrą, kuri padeda lengvai valdyti šeimos saugą iš bet kurios vietos, kur galite prisijungti prie interneto.

Funkcijų diapazonas priklauso nuo naudojamo įrenginio.
* Veikia tik asmeniniuose kompiuteriuose.
** Veikia tik asmeniniuose ir „Mac“ kompiuteriuose.